elprog forum

auto dijagnostika, auto dijagnostički alati, autodijagnostički programi, autodijagnostika

Trenutno niste prijavljeni. Za prikaz svih foruma potrebna je registracija.

#1 17-06-2016 14:16:59

rubber_duck
Član
Iz: Nova Gradiška
Registrovan: 01-08-2012
Komentari: 10

Megane 2 klima ne radi

Ekipa uputite me kod nekoga u blizini tko može profesionalno utvrditi gdje je kvar klime na meg2 ph1 1.9 dci .
Prvih 6 godina hladila savršeno bez ikakve intervencije,zatim rađeno nešto oko motora i plin nakon toga iscurio nakon cca mjesec dana pa navodno promjenjene neke gumice i tako
je radila u intervalima od 2 god. kad je ponovo trebalo puniti,ove godine napunjena kod hrastinskog u zg (bilo mi usput) postupak je trajao cca 5 min,jako čudno je to izgledalo...ako vas zanima
mogu i opisati i evo klima nakon mjesec dana ne radi...možda nije dobro nešto odrađeno ,a moguće da je i neki kvar instalacije...

Dakle preporuka za profesionalca koji će dijagnosticirati i reći što je otišlo i koliko će me to koštati da radi jer para za bacanje kao ni većina nemam....poželjno da bude okolica ali spreman sam i na dalji put za dobrog majstora... koliko sam vidio po kometarima članovi
       

su relativno blizu,ako netko ima kontakt od člana carclima ili fullcool bio bih zahvalan,naravno slobodno preporučite nekoga ili se javite

LP

Offline

#2 18-06-2016 00:49:07

stratos
Expert
Iz: Novi Sad
Registrovan: 01-09-2010
Komentari: 1,687

Re: Megane 2 klima ne radi

je napisao skrivenu poruku za korisnika: rubber_duck


Offline

Korisnik koji je napisao "Hvala" za ovaj komentar: rubber_duck

Board footer