elprog forum

auto dijagnostika, auto dijagnostički alati, autodijagnostički programi, autodijagnostika

Trenutno niste prijavljeni. Za prikaz svih foruma potrebna je registracija.

#1 05-03-2017 16:25:59

kts570
Član
Iz: Mostar
Registrovan: 20-02-2017
Komentari: 5

Opel vectra b povremeni problem s pinom

Prije svega pozdrav kolegama imam jedno pitanje vezano za vektru b 2000 god.Auto ima sekvent plin isparivac atiker sve su komponwnte razlicitih proizvidjaca al nebitno.Dakle desava mi se sledece kad je oko 0 temperatura a vozim duze vremena desi mi se da auto pocne trzat odnosno ne prima gas ravnomjerno na pokazivacu stanja kolicine plina nastane mijesanje svih lampica cak i crvene od rezerve obrtaji mi stoje oko 1100 do 1200 obr/min .moje putanje bi bilo dali moze bit do termostata da pocne sa nepravilnim radom  na konstantno niskoj temperaturi i da nepravilno utjece na rad klapne posto je ona hladjena vodom. Neke kolege majstori plina mi kazi da je bombina ili kontakt u pitanu ili instalacija mislim da to nije posto sam se uvjerio bombina stavljena ko nova nije davno a zaboravio sam napisat da se isto desava kad prebacim na benzin ali je u tom stanju kad se to zadesi jako tesko uspit prebacit ga na benzin  posto dugme za plin nepravilno tada radi ako mi netko moze pomoc bio bih mu zahvalam  HVALA.

Offline

Board footer