elprog forum

auto dijagnostika, auto dijagnostički alati, autodijagnostički programi, autodijagnostika

Trenutno niste prijavljeni. Za prikaz svih foruma potrebna je registracija.

#26 28-09-2019 23:23:47

mb73
Expert
Iz: Brcko-BiH
Registrovan: 12-09-2011
Komentari: 3,176

Re: Stilo

U principu nema kod njega prilukim rastavljanja motora par zica par stekera i par crevki nemam gdje napraviti gresku oko toga.ako ecu zeza onda je to bas velika slucajnost da se zalomi bas na meni.

Offline

#27 30-09-2019 22:38:32

mb73
Expert
Iz: Brcko-BiH
Registrovan: 12-09-2011
Komentari: 3,176

Re: Stilo

Do uzubljenja je bilo,pobjegao je na radilici cak zub i po kad sam blokirao bregaste.
Ispostovao sam proceduru sa blokadama bregaste i sad je ok.
Nije do ecu otvorio sam ga i pregledao.

Offline

#28 30-09-2019 23:03:44

leopard
Expert
Iz: Dubrovnik
Registrovan: 08-01-2009
Komentari: 849

Re: Stilo

Pozdrav,
Dobro da si riješio , mada mi je čudno da si toliko fulo fazu, jedino da nije jedan zub fulan otprije.Kod alfa je isti slučaj bez blokatora možeš faliti samo za hod kajle.
Još mi je čudno da je radio u redu jer sa tolikom otklonom ovisno u kom smjeru varijator bi zveckao i nebi najbolje primao u niskim ili visokim obrtajima.

Offline

#29 30-09-2019 23:16:50

mb73
Expert
Iz: Brcko-BiH
Registrovan: 12-09-2011
Komentari: 3,176

Re: Stilo

Ja nisam mogao da vjerujem kad sam blokirao bregaste i kad sam vidio svoju oznaku koju sam zabiljezio na remenici radilice na zamajcu gore i dole koliko bjezi a palio i primao gas odlicno niti dima na auspuhu.
Jedino se gasio na leru i malo ruznije radio na oko 1000 rpm kad ga drzim na gasu.
Ipak sam kazem ti otvorio ecu jer i ja sam sumnjao na odnos ecu klapna gasa.

Uglavnom ispostovao sam proceduru,blokirao bregaste alatom,pronasao gmt klipa popustio remenice bregaste i kulturno uzubio,zanemario sam svoje oznake.
Od citavog fiatovog alata sam iskoristio samo blokade bregaste,alat sam naravno posudio nepada mi na pamet da ga kupujem,475 km kosta i nema komparatera u kompletu,moj koji imam nepase.
Davno su ljudi rekli nedaj boze rata i fiata.

Offline

Board footer