elprog forum

auto dijagnostika, auto dijagnostički alati, autodijagnostički programi, autodijagnostika

Trenutno niste prijavljeni. Za prikaz svih foruma potrebna je registracija.

#1 13-02-2009 15:40:07

pecirepi
elproger
Iz: Kiseljak BiH
Registrovan: 18-11-2008
Komentari: 308

WV TOURAN i misteriozni brisaci

Pozz imam mali problemcic sa vw touran i sa negovim brisacima. Zabiljezena mi je greska bila da je mehanicko ostecenje suvozacevog motora za brisace. Nasli kvar i rijesili ga sad vise ne izbacuje tu gresku ali brisaci i dalje nerade, pa sam malo po trazio po mjernim blokovima i videjo sam da je brisaci off i kada ukljucim rucicu prebaci se na on ali samo nekada a jos jedan je mjerni blok ima na kojem je wipers limit reached pa neznam kako da ovo pustim u funkciju ako se tko sreo s ovim molim za pomoc. Hvala.

Offline

#2 13-02-2009 18:58:51

dzevad.v
Član
Registrovan: 15-11-2008
Komentari: 1

Re: WV TOURAN i misteriozni brisaci

Nisam imao taj problem dosada no ako se radi o nekom limitu vjerojatno bi trebalo naci na nekom kanalu ili uputstvo da on nauci odraditi svoju funkciju kod brisaca.Malo cu za info pa se cujemo.Postoji i vjerojarnost da je blok modula za brisace defektan ako je imao neko meh.ostecenje.Kao sto rekoh cujemo se.

Offline

#3 13-02-2009 23:04:12

mlulic
Expert
Iz: Kaštel Kambelovac Hrvatska
Registrovan: 08-02-2009
Komentari: 782

Re: WV TOURAN i misteriozni brisaci

Prabaj nodvojiti akumulator da se resetira može ti biti i do prekidaèa na haubi ako je otvorena hauba ne rade ti brisaèi i još može da bude do modula stupa upravljaèa skini voloan i plastiku ispod te doði do modula te ga malo lupi.


Od kada sam sebe uhvatio u laži nikome više ne vjerujem

Offline

#4 14-02-2009 03:16:16

dzevad.v
Član
Registrovan: 15-11-2008
Komentari: 1

Re: WV TOURAN i misteriozni brisaci

Ovo sto kaze kolega je tacno no i modul brisaca moze zatajiti (krug TJA)

Offline

Board footer