elprog forum

auto dijagnostika, auto dijagnostički alati, autodijagnostički programi, autodijagnostika

Trenutno niste prijavljeni. Za prikaz svih foruma potrebna je registracija.

#1 31-03-2010 00:25:14

ipejasinovic
elproger
Iz: RS, BiH
Registrovan: 10-06-2009
Komentari: 248
Website

Autel MaxiDiag Edit

Ovaj programèiæ sam pisao skoro, a namjena mu je da pravi/edituje bin fajlove koji se mogu snimiti u neki od Autel ureðaja tipa JP701, EU702, US703, FR704... Zašto sam napisao ovaj programèiæ?! Pa zamlio me jedan drug koji je dobio najnoviji update za svoj ureðaj, no, meðutim, umjesto jednog bin fajla za svaku marku, imao je nekoliko fajlova koji nikako nisu mogli da se ubace u ureðaj. Stoga, ovaj alat omoguæava da napravite taj jedan bin fajl, a pokazao se dobar i za još jednu stvar. Pošto softwer u ovim ureðajima može biti multilingual, a svi prevodi su ukljuèeni po defaultu, sa ovim alatom možete izbrisati jezike koji vas ne interesuju i tako dobiti na prostoru... Koliko znam, èak 15 marki je moguæe odjednom imati na ureðaju... Što je više nego odlièno smile

LICENCA:
1. Ovaj softwer je besplatan i može se slobodno dijeliti.
2. Prodaja ovog softwera, u bilo kom obliku, je zabranjena.
3. Ovaj softwer je objavljen kao "AS IS" i koristite ga na vlastitu odgovornost.

Ako se slažete sa prethodnim uslovima, možete download-ovati ovaj alat i koristiti. U ovoj arhivi imate jedan bin fajl èisto da vidite kako to sve izgleda. U pitanju je EOBD 1.02, tako da... Uglavnom, primam samo pozitivne kritike i pohvale big_smile


Screw You Guys, I'm Going Home!

Offline

Korisnik koji je napisao "Hvala" za ovaj komentar: petardionis

#2 31-03-2010 00:32:47

koyot
Expert
Iz: Kladanj, BiH
Registrovan: 18-07-2009
Komentari: 2,995

Re: Autel MaxiDiag Edit

odlicna stvar
thank


atm tuning
electronic key

------------------------

Offline

#3 01-04-2010 09:07:10

vulep
elproger
Registrovan: 05-03-2009
Komentari: 1,256

Re: Autel MaxiDiag Edit

bravo majstore

Offline

Board footer