elprog forum

auto dijagnostika, auto dijagnostički alati, autodijagnostički programi, autodijagnostika

Trenutno niste prijavljeni. Za prikaz svih foruma potrebna je registracija.

#1 16-06-2010 01:23:58

autoservis-edo
elproger
Iz: V.Gorica
Registrovan: 01-07-2009
Komentari: 1,187

Karcher...

Nisam znao gdje da postavim pitanje pa cu ga tu postaviti.....naime dobio sam Karcher miniwash rastavljen i kao neispravan....uspio sam ga na pola sastaviti i pospojiti nesto struje i radi ali nemogu nikako skuziti kako da spojim da se pali plamenik za grijanje vode jer su koliko vidim neke zice presjecene pa me zanima ima li ko mozda kakav manual od njega da si pomognem sa time....radi se o modelu HDS 800....to je malo stariji model koji ima plamenik na naftu za grijenje vode.....trazio sam na netu i nigdje nemogu nista nac ni slicno za njega....jedino kaj sam uspio nac je to da je model HDS 700 isti ko moj samo ima malo manji protok vode i manju temperaturu grijanja vode.....

Ako netko ima nesto o njemu bio bih mu zahvalan da mi posalje....

hvala

Offline

#2 27-06-2010 22:48:21

imota
elproger
Iz: Hrvatska
Registrovan: 01-06-2009
Komentari: 18

Re: Karcher...

Pa ako je samo u tom razlika to ti nebi trebalo predstavljati problem za spojiti,jer sistem paljenja ti nema veze s kapacitetom i protokom,stvar ti je samo u pumpi za naftu i bobini za paljenje nafte,senzoru temperature..
To bi trebalo u pravilu biti isto na oba miniwasha,možda mala razlika u bojama žica,al sve ostalo je manje-više isto..

Offline

#3 28-06-2010 00:38:37

jaranika
elproger
Iz: BiH
Registrovan: 31-03-2010
Komentari: 342

Re: Karcher...

pozz.
probat cu tu da ti pomognem.
radio sam par takvih masina. pumpa za naftu je vezana za elektro motor i ona non stop okrece. kod nekih masina trafo sto pali elektrode je upaljen cim upalis masinu. znaci trafo non stop radi a kad upalis na vrucu upalis elektro ventil koji pusta naftu i nafta preko elektroda se pali. a kod drugih masina trafo se tek pali kad okrenes na vrucu a kad stimas temperaturu palis i gasis elektro ventil koji pusta naftu. znaci moras spojiti trafo i elektro ventil ventil spojiti na prekidac koji regulise temperaturu.
pozz

Offline

Board footer