elprog forum

auto dijagnostika, auto dijagnostički alati, autodijagnostički programi, autodijagnostika

Trenutno niste prijavljeni. Za prikaz svih foruma potrebna je registracija.

#1 18-03-2011 13:41:39

nesvilll
elproger
Iz: bijeljina
Registrovan: 10-02-2010
Komentari: 392

Avdi - kinez

dobio sam ovaj interfejs sinoc i jedva cekao danas da probam , bar za sada ne kupujte , od onoga sto je navedeno ne radi ni pola tako da cijena od xxxxxxxxxx ne odgovara , radi kao obican komander + vag dash can, edc 16 uopste nemoze da pronadje , edc15 radi , golf 5 radi satdo 2006, da ne pisem vise uglavnom nije to to ,,,,,,,,,,,,,,, original je  original,,,,,,,,,,,,,inace kupljen je od xxxxxxxxxx verzija je 8.4

Offline

#2 18-03-2011 14:42:35

Sile
elproger
Iz: Srbija
Registrovan: 25-02-2010
Komentari: 154

Re: Avdi - kinez

Bez uvrede doslo je i tebi iz dupeta u glavu da ne kupujes klonove kao dosta njima ovde na forumu...E sad jedva cekam pojedince ( smekere ) kod mene u BGD sta ce da rade sa klonovima koji ne vrede vise nista jer su kupovali Kineske Dige za xxxxxx $ radili kilometre za flasu piva i cevape, dok je cena usluge uvek bila 2x veca kod mene nego kod njih i time su bili na neki nacin ravnopravni samnom koji imam original ne samo Digu vec svaki uredjaj, i pucam za appdate malte ne svakog meseca jer se uvek pojavljuje nesto novo i novo i tako u nedogled ...Nadam se da ce svi shvatiti poruku da je original uvek original,da se posao uradi brzo i kvalitetno i pristojno naplati, i da u svakom trenutku imas podrsku i sigurnost u svom poslu...

Pozdrav

Offline

Korisnik koji je napisao "Hvala" za ovaj komentar: rubin_miki

#3 18-03-2011 16:12:09

acom
Administrator
Registrovan: 20-04-2008
Komentari: 3,955
Website

Re: Avdi - kinez

@nesvilll: Smatraj ovo kao posljednje upozorenje pred iskljucenje!

nesvilll napisao:

dobio sam ovaj interfejs sinoc i jedva cekao danas da probam , bar za sada ne kupujte , od onoga sto je navedeno ne radi ni pola tako da cijena od xxxxxxxxxx ne odgovara , radi kao obican komander + vag dash can, edc 16 uopste nemoze da pronadje , edc15 radi , golf 5 radi satdo 2006, da ne pisem vise uglavnom nije to to ,,,,,,,,,,,,,,, original je  original,,,,,,,,,,,,,inace kupljen je od xxxxxxxxxx verzija je 8.4


---> Neznanje je veliki izvor hrabrosti ! <---

Offline

Board footer