elprog forum

auto dijagnostika, auto dijagnostički alati, autodijagnostički programi, autodijagnostika

Trenutno niste prijavljeni. Za prikaz svih foruma potrebna je registracija.

#1 14-07-2011 19:52:49

tango91
elproger
Iz: Split
Registrovan: 08-07-2009
Komentari: 483

Infinity

Bok....

Imam jedan problem sa autoradiom od Infinity-a,model auta je FX35 2009.g. ,auto je dovedeno iz amerike i sad je stvar da kad skenira samo nadje jednu stanicu,al kad rucno vrtis moze se naci jos koja al ne sve i jos jedna stvar uvijek vrti neparne brojeve u smislu 106.9 pa onda ide 106.7 pa 106.5....itd(to mislim kad rucno vrtis) ,eh sad mene zanima jel postoji mogucnost da se to moze prebaciti da vrti sve komplet i parne i neparne i zbog cega samo na skeniranju hvata tu samo jednu stanicu,pa eto ako je ko imao iskustva ili da ima neku pametnu ideju bio bi zahvalan.

Hvala....

Offline

#2 14-07-2011 20:35:20

skyline-GTR
Moderator
Iz: Bosanska Krupa / BiH
Registrovan: 28-04-2009
Komentari: 1,885

Re: Infinity

amerika vrti na neparnim stanicama kod nekih radia moglo se odraditi sa preradom dampa kod nekih ne, pokusaj ako imas na njemu tp,ta,af .... i sve te sitne stvari pogasi ukljucujuci i sam rds onda mu udri skan

pozz...


UCOT - Universal Code Off Tool

Offline

#3 15-07-2011 22:00:47

vladan80
elproger
Iz: Srbija, Varvarin
Registrovan: 30-04-2009
Komentari: 45

Re: Infinity

Prvo pokusaj da iskljucis sve ovo sto je kolega skyline-GTR napisao, zatim pokusaj neku dobru antenu da stavis po mogucstvu sa pojacivacem (mozda antena ne valja), da bi trazio sve stanice parne i neparne to je veci problem, neki ark moze da se odradi stiskanjem odredjenih tastera, kod nekih ide prepravka oko procesora, neki prepravkom dumpa... Daj vise podataka od ark, model, procesor, eeprom (postavi dump)...
pozz

Offline

Board footer