elprog forum

auto dijagnostika, auto dijagnostički alati, autodijagnostički programi, autodijagnostika

Trenutno niste prijavljeni. Za prikaz svih foruma potrebna je registracija.

#51 23-03-2010 20:40:06

iverlin
elproger
Iz: medjimurje
Registrovan: 15-06-2009
Komentari: 53

Re: Predlog za sve

zasto bi naprimjer nekoji placali clanarinu a nemozete jim pomoci? ja vec pitaam za dobrog majstora dobre pol godine i jos mi niste pomogli.

Offline

#52 23-03-2010 21:07:30

skyline-GTR
Moderator
Iz: Bosanska Krupa / BiH
Registrovan: 28-04-2009
Komentari: 1,885

Re: Predlog za sve

eli, vjerujem da ce biti razlicite cjene nece se tu raditi o 100e kako je naglaseno i sto je ivica vec napomenuo, cjene ce se utvrditi koliko sam uputit bitno je vidjet sta kolege zele i koliko to zele, ostalo ce se utvrditi ... isto koliko znam vjerujem da to nece biti danas sutra i prekosutra to je daljnja realizacija koja ce uzeti dosta vremena, dosta rada i samog truda te i neke reorganizacije .... sve u svemu vjerujem da ce ispasti kako najbolje odgovara svima

pozz...


UCOT - Universal Code Off Tool

Offline

#53 23-03-2010 21:12:42

MN026
elproger
Iz: Smederevo
Registrovan: 19-01-2009
Komentari: 2,197

Re: Predlog za sve

e prijatelju ,da si ti bolestan i nasao bi i platiobi dobrog ,,ljecnika,, ocas.a ovako koliko vidim i od tebe cujem zezas se 6meseci.ocigledno da ti do auta nije stalo ili ti nesto preterano netreba pa onda nema veze.kad-kad se potegna prica o autu a koliko vidim ima dosta dobrih majstora u  hr jedino ako tvoje medjimurje nija izvan te teritorije

Offline

#54 23-03-2010 21:12:43

petar
elproger
Iz: Hercegovina
Registrovan: 26-04-2009
Komentari: 464

Re: Predlog za sve

za samo neka bude neka razumna èlanarina poz.

Offline

#55 23-03-2010 21:44:09

carclima
Član
Iz: djurdjenovac Slavonija.hr
Registrovan: 30-04-2008
Komentari: 0

Re: Predlog za sve

iverlin napisao:

zasto bi naprimjer nekoji placali clanarinu a nemozete jim pomoci? ja vec pitaam za dobrog majstora dobre pol godine i jos mi niste pomogli.

realno govoreci da 6 mjeseci trazis ljek za rak vjerojatno bi nesto nasao..tako da prica o 6 mjeseci trazenja majstora......

evo pomoci cu ti ja..dojdi ja ti pomognem i rjesim ti problem a onda ti meni pomognes i platis ...sve se moze kad se male ruke sloze

medimurje ??mislim da na svakih 50 km ima bar jedan dobar majstor... kaj ne?

Offline

#56 23-03-2010 22:03:08

igor
elproger
Iz: Leskovac
Registrovan: 19-08-2009
Komentari: 71

Re: Predlog za sve

ja sam za uvodjenje clanarine

Offline

#57 23-03-2010 22:38:23

grga
elproger
Iz: Petrinja HR
Registrovan: 25-01-2009
Komentari: 112

Re: Predlog za sve

pozdrav svima i ja sam za  nešto realno naravno  treba vidjeti svaèije moguænosti neka realna suma i to je to

Offline

#58 23-03-2010 23:02:38

koyot
Expert
Iz: Kladanj, BiH
Registrovan: 18-07-2009
Komentari: 2,995

Re: Predlog za sve

eto ko hoce da glasa za ili protiv clanarine moze odmah ovdje-


ja sam licno za clanarinu mada mislim da ce se posle dogovorit i iznos shodno mogucnostima

Zadnja izmjena od koyot (23-03-2010 23:03:21)


atm tuning
electronic key

------------------------

Offline

#59 23-03-2010 23:35:14

gogules
Član
Registrovan: 25-01-2010
Komentari: 21

Re: Predlog za sve

u potpunosti se slažem sa vama profesionalcima...ma da ne bi vi plaæali èlanarinu ,a nju æe te opet na mušterije svaliti...veæ i sami znate kako...Nego bolje administrator fino, umesto imail adrese i postova, traži rešenje o registrovanoj zanatskoj radnji,servisu...ko to dostavi može biti èlan ovog foruma...
Ovde vidim...administrator ima pravo da briše postove,procenjuje koliko su oni korisni,da nekog promoviše u èlana...banuje...po svom nahodjenju...medjutim nigde nisam našao moguænost da možemo  samostalno da izbrišemo svoj nalog...Vidim nama obiènim smrtnicima ovde nije mesto...bolje da sami odemo... ponosno a ne išutirani...


nisam ginekolog,ali mogu pogledati

Offline

#60 23-03-2010 23:38:44

zsolje
elproger
Iz: Trogir
Registrovan: 24-11-2009
Komentari: 79

Re: Predlog za sve

Ja sam glasovao protiv clanarine ne iz razloga sto to nemogu platit nego smatram da nije moguce da u tom slucaju svi clanovi budu zadovoljni a onda slijedi osipanje.Mislim da bi trebalo zatvorit dio foruma za nas profesionalce (a profesionalcima smatram i one clanove koji do 17:00 rade u firmi a posle odrade i neku faturetu kod kuce s obzirom da od place poslodavca nemogu bas da napreduju u struci a niti da uredno zive a da nepricam o kupovanju software_a i opreme)svaka cast gazdama koji rade za sebe i hoce ulozit u posao ali u mom okruzenju nema bas puno takvih.Mislim da bi i mi djelatnici trebali napredovat a jedan od nacina je i forum.Kolegu nikada nisam smatrao konkurencijom i pomoci cu svakom kolegi kojem treba pomoc a ja znam rijesenje bez obzira jeli gazda ili samo djelatnik.Radio sam osam godina u peugeotu ovlastenom i ta vozila najbolje poznajem ali kad mi dode bmw tu se izgubim i od nekog moram cuti savjet sta bi im mogao biti najcesci kvar isto tako o no sto znam ne cuvam ljubomorno.mozda ste i primjetili da nepisem gluposti ili ponavljam ono sto je vec netko rekao nisam takav nastojim pisat nesto sto ima smisla i koristi.jako mi ide na zivce kada pekar ide popravljat auto pa se uclani na forum ionda trazi da mu netko iskusniji kaze kako da odvida maticu.nekad odkovorim ina takve postove.  stvarno sam za da se otvori neki podforum koji ce vidjet samo struka pa taman i uz clanarinu koja ce biti prihvatljiva za sve profesionalce gdje bi mogli pisat o svemu bez ogranicenja i straha da ce nam netko odnijet kruh!

Offline

#61 23-03-2010 23:45:57

templar
elproger
Iz: istra
Registrovan: 04-03-2009
Komentari: 513

Re: Predlog za sve

nadovezao bi se  sta su prije kolege govorile  po zanimanju sam elektrotehnicar ,oko sedam godina radim kao autoelektricar  zajedno s ocem koji radi taj posao vec 35 godina  firma postoji nekih 25 godina ,slazem se za uvodnjene clanarine jer sve vise i vise  ima rada na crnjaka i uzimaju nam posao jer oni nemaju nikakve poreze za placat ni nista i jos dobiju besplatne informacije  na forumima  ,najgore mi je kada  mi dodje auto s nekim problemom je.... se oko njega dva dana i onda trci musterja kod mene..rekli mi na internetu to to ito probaj i gle stvarno  u tome kvar.i sta da naplatis sada ,meni se to desilo jednom i nadam se da nece vise  i bas radi tih stvari sam za uvodnjenje clanarine


u radu je spas a spasa nema

Offline

#62 24-03-2010 00:13:52

markusvb
elproger
Iz: Vrnjacka Banja
Registrovan: 21-06-2009
Komentari: 199

Re: Predlog za sve

Moze se reci da je na ovom forumu okupljena elita u ovoj struci. Po meni problem nastaje kad bilo koji klinac pocne da gugla o problemu na njegovom autu i nadje resenja koja je neko postovao ovde na forumu. Ko ne veruje neka gugla npr. (automatsko paljenje svetla) i cetvrto po redu pokazuje ovaj forum i semu koju je Acom postavio.  Ok je to privlaci nove clanove mozda i musterije, treba mu 10 postova da bi skinuo semu, nego, ima dosta tema gde je resenje opisano tekstom i to vidi svako a ne mora da bude clan foruma.
Naravno sad bez iskustva, dijagnostike, alata i kefala moze da place pored auta.
Npr. ne bi bilo lose da se zadrze besplatni clanovi, npr. postavljaju pitanja o problemu, kratko im se odgovara, na prostim problemima pomogne a za malo jace probleme upute najblizem elprogeru. Pored njih da postoje "low cost" clanovi koji imaju pristup forumu kakav je sad (uvek ce biti neki rapidshare i sl. strani forumi na kojima se moze doci do informacija i postaviti ovde nesto korisno). I na kraju elita koja je full platila i  zajedno skupljaju pare za novi soft, hardver i sl.   Bilo bi lepo kad bi postojao neki deo foruma npr. Razvojni deo i sl. gde bi se glasalo za neku ideju projekta, i onda podelila zaduzenja po strucnosti pa svi zajedno razvijali neki uredjaj koji bi imao prodju na trzistu. Kad mogu kinezi zasto ne bi i mi smile

Offline

#63 24-03-2010 00:23:30

Nikola123
Expert
Iz: Zrenjanin
Registrovan: 18-08-2009
Komentari: 942
Website

Re: Predlog za sve

Em sto nesto naucis, em resis problem, u svakom slucaju napredak. Dosta stvari sam resio pomocu ovog foruma, uzeo pare... valjda nekom i pomogao. Rado bi castio one koji su mi pomogli, ako se vidimo nekad hocu sigurno. Ovo placanje ce mi biti zadovoljstvo na neki nacin. Puno para se baci na gluposti a onom kome je ova vrsta pomoci stvarno potrebna, i ko postuje tudju skolu pa je primeni i uspe da resi problem, placanje nebi trebalo da predstavlja prepreku.


Press F13 for IQ Test now !

Offline

#64 24-03-2010 00:48:54

Eli&Elvis
elproger
Iz: S.Most BiH
Registrovan: 16-12-2008
Komentari: 2,091
Website

Re: Predlog za sve

ja kad bi se pitao ja bi i za ove sto nesto uvijek ispituje tj. vlasnike automobila uveo èlanarinu pa ako hoce adekvatan odgovor sta je problem kod njihovog auta onda neka nesto doprinesu u nasem forumu pa nek je to i 5 Eura.

Offline

#65 24-03-2010 04:26:42

ignjat
elproger
Iz: Ruma
Registrovan: 20-05-2009
Komentari: 341

Re: Predlog za sve

Ja kontam da bi clanarinu trebalo uvesti i shvatiti recimo kao placanje literature koja se koristi u poslu. To je jedan od nacina da se znanje zadrzi medju kolegama i da se izbegnu "online" popravke za dzaba od kojih vecina nas zivi. 50 evra ni tamo ni ovamo ako zivis od toga, a ako kao vozac hoces da zaviris ne bi li popravio auto a da ne platis majstoru je mnogo. DA za clanarinu!


When you have everyting under control, youre not fast enough!

Offline

#66 24-03-2010 15:06:18

pesimist
elproger
Iz: Istra
Registrovan: 13-03-2009
Komentari: 219

Re: Predlog za sve

Nisam nešto posebno aktivan na forumu. Tj svaki dan ga pogledam ako nekome mogu poomoæi pomognem, i zahvaljujem svima koji su pomogli meni. Ja sam isto za zatvaranje foruma èlanarinom(o visini iste ne bi sada), ali imam mišljenje da isto tako treba ostaviti jedan dio foruma otvoren za ne profi èlanove tj. naše mušterije. Ali isto tako trebalo bi odrediti do kojeg stupnja možemo odgovarati na njihove probleme. A što se tièe momaka koji rade na crnjaka, ja im kažem ajde budite face otvorite obrt-firmu pa radite i dalje za sitniš pa da vidim koliko æete trajati. Zašto nitko ne radi kao lijeènik na crno doma-jer ima kazne koje bi to rješile, trebalo bi i u našoj branši to uvesti pa bi bilo reda-možda. Pozdrav.

Offline

#67 24-03-2010 20:13:01

bsa
elproger
Registrovan: 28-11-2009
Komentari: 267

Re: Predlog za sve

Zanimljiva tema
Lièno smatram da ovde ima malo i prenaduvanih majstora koji sebe precenjuju i svoj rad,svaka èast izuzetcima kojima se i zahvaljujem na pomoæi ali ne u toj meri da sam nešto mogao da im bitno ukradem od njihovog znanja.
Predlog:
-Otvorite svoj podforum Vas desetak najglasnijih i uživajte.
-Èemu strah od konkurencije ako ste takve majstorèine,koliko vidim da smo svi predaleko da bi neko nekoga ugrozio u poslu.
-Nezaboravite svrhu postojanja foruma da se nekome pomogne naravno ako želiš a ako ne ti ga iskuliraj, tu se može i uvrstiti bezobrazluk pojedini èlanova koji previše drsko odgovaraju na neka postavljena pitanja i kojima isto adimistrator to sve toleriše zato što oni sebe smatraju za neke babaroge od majstora...

možda treba zaobiæi ovaj prepametni forum.

Recimo ja radim auto klime,kuæne klime  i tu ima najmanje pitanja da se nekom pomogne iz razloga zato što je sezonski posao a gde bi rado pomogao ljudima, a na ostala postavljena pitanja mogu da se pohvalim da sam dobio jako malo dobrih odgovora što se može i proveriti u mojim postovima.

Jednostavno glupa pitanja iskulirajte i ako želite stavite me u nepoželjne.....Neæe vam niko odneti znanje,novac za koji najviše strepite,a naroèito da vas ugrozi putem ovoga foruma.

Offline

#68 24-03-2010 20:15:43

iverlin
elproger
Iz: medjimurje
Registrovan: 15-06-2009
Komentari: 53

Re: Predlog za sve

zna se problem i sve ali moji mehanicari nemogu to rjesit, tj neda im se radit. zato bi trebao majstora.

Offline

#69 24-03-2010 20:28:55

acom
Administrator
Registrovan: 20-04-2008
Komentari: 3,955
Website

Re: Predlog za sve

Najgore je biti isfrustriran covjek.

bsa napisao:

Zanimljiva tema
Lièno smatram da ovde ima malo i prenaduvanih majstora koji sebe precenjuju i svoj rad,svaka èast izuzetcima kojima se i zahvaljujem na pomoæi ali ne u toj meri da sam nešto mogao da im bitno ukradem od njihovog znanja.
Predlog:
-Otvorite svoj podforum Vas desetak najglasnijih i uživajte.
-Èemu strah od konkurencije ako ste takve majstorèine,koliko vidim da smo svi predaleko da bi neko nekoga ugrozio u poslu.
-Nezaboravite svrhu postojanja foruma da se nekome pomogne naravno ako želiš a ako ne ti ga iskuliraj, tu se može i uvrstiti bezobrazluk pojedini èlanova koji previše drsko odgovaraju na neka postavljena pitanja i kojima isto adimistrator to sve toleriše zato što oni sebe smatraju za neke babaroge od majstora...

možda treba zaobiæi ovaj prepametni forum.

Recimo ja radim auto klime,kuæne klime  i tu ima najmanje pitanja da se nekom pomogne iz razloga zato što je sezonski posao a gde bi rado pomogao ljudima, a na ostala postavljena pitanja mogu da se pohvalim da sam dobio jako malo dobrih odgovora što se može i proveriti u mojim postovima.

Jednostavno glupa pitanja iskulirajte i ako želite stavite me u nepoželjne.....Neæe vam niko odneti znanje,novac za koji najviše strepite,a naroèito da vas ugrozi putem ovoga foruma.


---> Neznanje je veliki izvor hrabrosti ! <---

Offline

#70 24-03-2010 22:48:13

Bacha
elproger
Iz: Beograd
Registrovan: 04-01-2010
Komentari: 0

Re: Predlog za sve

BSA:
Bez imalo zelje da polemisemo o ubedjenjima moram da te pitam kako ti gledas na èlana koji u svom prvom postu traži da mu se da dump za immo of a svi znamo èemu to može služiti.Misliš li da je to drsko?
Kako onda odgovoriti na takva pitanja?
Možda se fino izviniti i reæi da to nije u redu,da ne treba tako?
Ne,nasuprot,treba ga drsko otkaæiti.
Dosta ljudi sa ovog foruma to uradi ali zanimljivo da to rade listom ljudi koji su dali najveæi doprinos ovom nasem forumu koji jesu najglasniji ali u krajnje pozitivnom smislu.
Ja sam takoðe postavio nekoliko pitanja na koja nisam dobio odgovor ali su sve to bila izuzetno teška ne koje ljudi jednostavno ne znaju odgovoriti.Treba li se zbog toga ljutiti?
Pored toga,pomogao sam i pomagaæu ljudima za koje mislim da to treba èiniti ali jednostavno neke stvari ne želim pustati u širi krug ljudi i neki svoj rad i muku podeliæu iskljuèivo sa ljudima koji rade i zaraðuju paræe hleba slièno meni.
To je pravi i jedini razlog zašto mora postojati deo koji ne mogu svi videti veæ samo oni koji su u to spremni i uložiti i novac i znanje,što ne znaèi da ostali èlanovi neæe dobijati odgovore na pitanja.

Zadnja izmjena od Bacha (24-03-2010 22:50:58)

Offline

#71 24-03-2010 23:28:33

bsa
elproger
Registrovan: 28-11-2009
Komentari: 267

Re: Predlog za sve

Bacha ti si za mene u pozitvnoj strani pogleda na ovoe prièe (imao si poštene i kvalitetne postove) i da ne imenujem ostale naroèito u srodnosti zanimanja gde te u potpunosti razumem i gde ja živim od ovih bednih klima i 3 meseca letnjeg perioda.
Nisam imao nameru nikoga da uvredim...A naroèito ne acoma gde navodi da sam "isfrustrirana liènost"????

Malo je bezveze što sam i ulazio u ovu prièu "dala baba dinar da uðe a dva da izaðe"  plaæam duplo i biæu dobar èlan

Offline

#72 25-03-2010 00:57:52

ipejasinovic
elproger
Iz: RS, BiH
Registrovan: 10-06-2009
Komentari: 248
Website

Re: Predlog za sve

Samo da iznesem svoje mišljenje, znam da nije mnogo bitno jer ja nemam namjeru da plaæam èlanarinu, jer me taj profi dio ne zanima, ja sam par puta rekao zašto sam ovdje i to ostaje i dalje na snazi...

Elem, da bi nešto funkcionisalo po ovom principu èlanarina itd... mora se obezbijediti par stvari:
1. Nezavisno, ali struèno tijelo za nadzor (Admin, mods itd... - jedan ili više izvršilaca)
2. Mehanizam za ocijenu nekog posta, da li je pomogao ili ne (Ocijenu bi trebao vršiti gore navedeno tijelo)
3. Gore navedeno tijelo treba da ima neku platu + ostali troškovi za održavanje
4. Ostatakom novca (ako ga bude bilo) treba nagraditi najboljeg "pomagaèa/savjetnika" ili kako god se zvao
5. Èlanarina bi trebala da bude, kako se na Engleskom kaže: "AS IS", iliti: To ti je - što ti je! Ako si platio èlanarinu, ne znaèi da MORAŠ da dobiješ odgovor. Ako nisi zadovoljan, budi koristan, piši stvari koje pomažu ljudima, pokušaj vratiti svoj novac...
6. Èlanarine trebaju biti više kao pretplata, gdje bi bile pretplate od 1, 3, 6 ili 12 mjeseci...
7. ...

To je ono èega sam se sad sjetio. Možda ima još nešto, ali me pamet izdaje...


Screw You Guys, I'm Going Home!

Offline

#73 25-03-2010 00:59:14

carclima
Član
Iz: djurdjenovac Slavonija.hr
Registrovan: 30-04-2008
Komentari: 0

Re: Predlog za sve

bsa napisao:

Zanimljiva tema
Lièno smatram da ovde ima malo i prenaduvanih majstora koji sebe precenjuju i svoj rad,svaka èast izuzetcima kojima se i zahvaljujem na pomoæi ali ne u toj meri da sam nešto mogao da im bitno ukradem od njihovog znanja.
Predlog:
-Otvorite svoj podforum Vas desetak najglasnijih i uživajte.
-Èemu strah od konkurencije ako ste takve majstorèine,koliko vidim da smo svi predaleko da bi neko nekoga ugrozio u poslu.
-Nezaboravite svrhu postojanja foruma da se nekome pomogne naravno ako želiš a ako ne ti ga iskuliraj, tu se može i uvrstiti bezobrazluk pojedini èlanova koji previše drsko odgovaraju na neka postavljena pitanja i kojima isto adimistrator to sve toleriše zato što oni sebe smatraju za neke babaroge od majstora...

možda treba zaobiæi ovaj prepametni forum.

Recimo ja radim auto klime,kuæne klime  i tu ima najmanje pitanja da se nekom pomogne iz razloga zato što je sezonski posao a gde bi rado pomogao ljudima, a na ostala postavljena pitanja mogu da se pohvalim da sam dobio jako malo dobrih odgovora što se može i proveriti u mojim postovima.

Jednostavno glupa pitanja iskulirajte i ako želite stavite me u nepoželjne.....Neæe vam niko odneti znanje,novac za koji najviše strepite,a naroèito da vas ugrozi putem ovoga foruma.

na kraju balade sve je to cjena napretka....internet mi pomaze da budem jos pametniji iako sam ucio 20 godina taj posao,ono sto me ljuti je da danas ako si imalo pametan to sto sam ucio 20 godina ti naucis/skines u par mjeseci..jasno ne tako detaljno ali naucis..jos se sjecam upitnika nad glavomkad mi dosla golf 3 sa 11 000 km i da skinem na 5 000  bila je to 94 ili 5...no isto tako ja danas brzo najdem nesto o merkedes SAM u ..sve je to napredak tvoje je da stalno napredujes jer ako stanes i ove godine ne kupis nista ti si u kurcu nagodinu..neki novi tiodnese taj dio posla..ja sam dugo bio clan mobilefiles foruma gdje su stvarno imali par ober strucnjaka ali se desilo na 2 -3 moja posta da nisu imali odgovor..to nije za ljutnju..tvoje je da pitas a nase/njihovo da odgovori ako zna/zeli....

ja i sad ako imam neki nerjesiv problem imam ga jer sam ZABORAVIO kako se to nekad odradilo...jesam li zbog toga nekad bahat prema nekom novom..jesam!!! cinjenica da sam zaboravio vise no sto ce on ikada znati daje mi pravo da budem takav..tko hoce neka me trpi ako nece nemora jel tako...sto se mene osobno tice skupio sam ovdje krug od 10tak ljudi cije misljenje uvjek procitam i to je to ako im mogu pomoci dat cu i najvecu svoju tajnu..ali to je za tih 10tak ljudi..sve ostale mogu usmjerit gdje da najdu problem a ne im ga rjesit..neka malo uce ..svrha svega ovoga i je ucenje jel tako..

a kako ti frende prezivis od samo 3 mjeseca rada? to mi nikad nece biti jasno..jer ti se bas moras bojat konkurencije ..taj posao se jako brzo nauci i relativno jeftino se kupi komplet opreme za taj posao..dakle novih ko u prici svake godine,,e tu se treba izborit za neki status

Offline

#74 25-03-2010 01:02:38

carclima
Član
Iz: djurdjenovac Slavonija.hr
Registrovan: 30-04-2008
Komentari: 0

Re: Predlog za sve

ipejasinovic napisao:

Samo da iznesem svoje mišljenje, znam da nije mnogo bitno jer ja nemam namjeru da plaæam èlanarinu, jer me taj profi dio ne zanima, ja sam par puta rekao zašto sam ovdje i to ostaje i dalje na snazi...

Elem, da bi nešto funkcionisalo po ovom principu èlanarina itd... mora se obezbijediti par stvari:
1. Nezavisno, ali struèno tijelo za nadzor (Admin, mods itd... - jedan ili više izvršilaca)
2. Mehanizam za ocijenu nekog posta, da li je pomogao ili ne (Ocijenu bi trebao vršiti gore navedeno tijelo)
3. Gore navedeno tijelo treba da ima neku platu + ostali troškovi za održavanje
4. Ostatakom novca (ako ga bude bilo) treba nagraditi najboljeg "pomagaèa/savjetnika" ili kako god se zvao
5. Èlanarina bi trebala da bude, kako se na Engleskom kaže: "AS IS", iliti: To ti je - što ti je! Ako si platio èlanarinu, ne znaèi da MORAŠ da dobiješ odgovor. Ako nisi zadovoljan, budi koristan, piši stvari koje pomažu ljudima, pokušaj vratiti svoj novac...
6. Èlanarine trebaju biti više kao pretplata, gdje bi bile pretplate od 1, 3, 6 ili 12 mjeseci...
7. ...

To je ono èega sam se sad sjetio. Možda ima još nešto, ali me pamet izdaje...

e ti si sad bacio u depresiju sve pozitivne vibracije oko clanarine..meni zvuci da krivo postavljeno znaci da svaki igrac koji ima 50eu postaje uvazen clan i skuplja sto hoce..e to je cupavo ,ne svida mi se...expert verzija zvuci pametnije

Offline

#75 25-03-2010 01:09:23

ipejasinovic
elproger
Iz: RS, BiH
Registrovan: 10-06-2009
Komentari: 248
Website

Re: Predlog za sve

Hmm... Ne vidim problem?!


Screw You Guys, I'm Going Home!

Offline

Board footer