elprog forum

auto dijagnostika, auto dijagnostički alati, autodijagnostički programi, autodijagnostika

Trenutno niste prijavljeni. Za prikaz svih foruma potrebna je registracija.

#26 29-05-2010 12:40:25

predingli
Expert
Iz: Križevci, Hrvatska
Registrovan: 24-12-2008
Komentari: 2,785

Re: Texa Axone Direct

Sve je reèeno, nemam ništa za dodati, neka malo proèitaju i internet majstori koji dolaze na forum i onda se ljute kad mu kaže netko da ide majstoru, da se auto ne popravlja preko foruma !


Ne pitaj me ono što ne znam smile !

Offline

#27 29-05-2010 21:46:24

elvis
elproger
Iz: S.Most BiH
Registrovan: 19-01-2009
Komentari: 111

Re: Texa Axone Direct

slazem se sa konstatacijom kolege, mada je kod mene druga situacija, jer u mom gradu ja i eli jedino imamo dijagnosticke aparate i znamo ih koristiti, u biti dijagnostiku naplacujemo ako se auto ne radi kod nas 30 maraka spojimo odstampamo test i ne dajemo daljnje upute o popravci, a ako je auto dovezen kod nas na popravku ne naplacujemo dijagnostiku "ali je u biti naplatimo kroz dijelove ili rad" jer kako rece kolega treba zaraditi za dopunu dijagnostika, klimu isto tako naplacujemo 40 eura i svake dvije godine mjenjamo aparat tako da uvijek imamo naj jaci aparat u nasem gradu. Mada kod nas je spas sto je prosjek mehanicara u nasem gradu 50 godina mada ima nekih novih crnjaka koji rade ali su tanki i sa opremom i sa znanjem, tako da mi ne obaramo cijene , trudimo se da kvalitetno napravimo i kvalitetno naplatimo i sad za sad uspijevamo u tome.
Prijedlog svim kolegama radite kvalitetno i naplacujte svoj znoj bili fizicki ili intelektualni.
dajem jedan primjere meni vodinstalater dosao zamjeniti cesmu za vodu radio 7 minuta sa francuzem i 25 eura. a kod mene u gradu neki divljaneri skidaju mjenjac za 25 eura.

Offline

#28 30-05-2010 23:19:19

Bacha
elproger
Iz: Beograd
Registrovan: 04-01-2010
Komentari: 0

Re: Texa Axone Direct

TO je TO.
Kad bi svi se držali ovoga bilo bi lakše svima.
I mušterijama i majstorima.

elvis napisao:

slazem se sa konstatacijom kolege, mada je kod mene druga situacija, jer u mom gradu ja i eli jedino imamo dijagnosticke aparate i znamo ih koristiti, u biti dijagnostiku naplacujemo ako se auto ne radi kod nas 30 maraka spojimo odstampamo test i ne dajemo daljnje upute o popravci, a ako je auto dovezen kod nas na popravku ne naplacujemo dijagnostiku "ali je u biti naplatimo kroz dijelove ili rad" jer kako rece kolega treba zaraditi za dopunu dijagnostika, klimu isto tako naplacujemo 40 eura i svake dvije godine mjenjamo aparat tako da uvijek imamo naj jaci aparat u nasem gradu. Mada kod nas je spas sto je prosjek mehanicara u nasem gradu 50 godina mada ima nekih novih crnjaka koji rade ali su tanki i sa opremom i sa znanjem, tako da mi ne obaramo cijene , trudimo se da kvalitetno napravimo i kvalitetno naplatimo i sad za sad uspijevamo u tome.
Prijedlog svim kolegama radite kvalitetno i naplacujte svoj znoj bili fizicki ili intelektualni.
dajem jedan primjere meni vodinstalater dosao zamjeniti cesmu za vodu radio 7 minuta sa francuzem i 25 eura. a kod mene u gradu neki divljaneri skidaju mjenjac za 25 eura.

Offline

#29 01-06-2010 14:50:37

ignjat
elproger
Iz: Ruma
Registrovan: 20-05-2009
Komentari: 341

Re: Texa Axone Direct

Bolje da se preorijentisemo u vodoinstalatere jer ovaj posao ode u k..... Najjaca dijagnostika je da vidis gde je mokar zid i da ga slupas cekicem.


When you have everyting under control, youre not fast enough!

Offline

#30 01-06-2010 15:53:51

internet majstor
Expert
Iz: Zrtvi TurboFolka
Registrovan: 29-01-2010
Komentari: 2,053

Re: Texa Axone Direct

ja bi da krecim i molerisem,zalazim po stanova umacem macak krecim u bijelo sva je investicija macak i merdevine...


@)).....

Offline

#31 01-06-2010 20:26:56

markusvb
elproger
Iz: Vrnjacka Banja
Registrovan: 21-06-2009
Komentari: 199

Re: Texa Axone Direct

udruzenje ili asocijacija bi bili prava stvar za ovaj problem. definisu se cene, uniste crnjaci i napravi dobra reklama.

Offline

#32 02-06-2010 00:46:40

Eli&Elvis
elproger
Iz: S.Most BiH
Registrovan: 16-12-2008
Komentari: 2,091
Website

Re: Texa Axone Direct

reuf napisao:

ja bi da krecim i molerisem,zalazim po stanova umacem macak krecim u bijelo sva je investicija macak i merdevine...

reufe bez umakanja hahahhaha

Offline

Board footer